Náušnice dámské zdobí už od malička, což dělá z náušnic důležitou součást každé ženy. Prohlédněte si naši kolekci dámských náušnic a najděte si svůj pár, který Vás dokonale sladí. Ať už hledáte dámské náušnice z chirurgické oceli, dámské stříbrné náušnice, dámské pozlacené náušnice, nebo dámské náušnice Swarovski, tak v naší široké nabídce si ty "své" jistě vyberete. Pomocí filtru můžete náušnice rozdělit na kruhy, kroužky, pecky a visací, s kamínky, nebo hladké. Nezapomeňte také na své muže.
Vybírejte dámské náušnice ještě dnes, protože jich není nikdy dost... :-)

Jaký dárek ke dni matek vybrat, aby skutečně potěšil?

Druhá květnová neděle tradičně připadá ženám, které jsou našim srdcím nejbližší – maminkám. Den matek je ideální příležitostí, jak vzdát maminkám hold a poděkovat jim za jejich péči a lásku. Chcete maminku, případně i babičku či prababičku letos obdarovat něčím neotřelým? Podívejte se na naše tipy, jak vybrat dárek ke dni matek a přečtěte si zajímavosti o tomto krásném svátku.

Jaký tvar náušnic zvolit? Vybírejte podle typu obličeje

Náušnice jednoznačně patří mezi nejdůležitější doplněk, proto se vyplatí zvolit takové, které budou vašemu obličeji lichotit. Ne každý tvar náušnic se však hodí pro každý typ obličeje. Jak tedy vybrat náušnice, které dokonale podtrhnou vaši krásu?