Ozdoba ženského krku v podobě dámského řetízku perfektně sladí outfit, ať už při společenské akci nebo při běžném denním nošení. Z naší velké nabídky řetízků pro ženy můžete vybírat z mohutných dámských řetízků, které můžete sladit dámským náramkem, nebo jemných dámských řetízků na které se hodí zavěsit dámský přívěsek. Kromě dámský řetízek z chirurgické oceli u nás můžete najít i pozlacený řetízek dámský. Dámský řetízek je skvělým dárkem pro každou ženu i muže
Ženy vyberte si řetízek a dolaďte svůj outfit... 

Jaký dárek ke dni matek vybrat, aby skutečně potěšil?

Druhá květnová neděle tradičně připadá ženám, které jsou našim srdcím nejbližší – maminkám. Den matek je ideální příležitostí, jak vzdát maminkám hold a poděkovat jim za jejich péči a lásku. Chcete maminku, případně i babičku či prababičku letos obdarovat něčím neotřelým? Podívejte se na naše tipy, jak vybrat dárek ke dni matek a přečtěte si zajímavosti o tomto krásném svátku.

Délka řetízku na krk, která je ta správná ?

Plánujete sobě nebo někomu blízkému pořídit nový řetízek či náhrdelník a nevíte, jakou velikost zvolit? Připravili jsme pro vás článek, v němž se dozvíte, jak zjistit ideální délku řetízku nebo náhrdelníku. A pokud chcete šperk pořídit jako dárek, máme pro vás nachystané i tipy, jak změřit správnou velikost tajně tak, aby vaše překvapení nic nezkazilo.