Jsme rádi, že Vám můžeme představit náramky Swarovski elements, které naše firma vymýšlí a vyrábí. Tento desing náramků je jedinečný, vyberte si ten svůj a buďte originální. Náramek se hodí zkombinovat také přívěsek Swarovski elements. Náramky Swarovski crystal dokonale zaujmou každého. Výhodou je, že jsou náramky vyrobeny z chirurgické oceli, s vysokou odolností, nemusíte tak mít strach, že by se Vám Swarovski náramek jednoduše přetrhl. Náramky Swarovski elements z chirurgické oceli jsou vhodné pro alergiky.
Vyberte si svůj náramek Swarovski elements ještě dnes... Swarovski náramky je možné také zkombinovat s luxusními dámskými hodinkami.

 

Jak změřit velikost náramku ?

Plánujete pořízení nového náramku a nevíte, jakou velikost zvolit? Připravili jsme si pro vás rady, jak zjistit správnou velikost náramku, a to i s ohledem na jeho materiál. A zoufat nemusíte ani v případě, že náramek kupujete jako dárek. Náš praktický průvodce vám pomůže zjistit, jakou velikost náramku vybrat, i když nemůžete obdarovanému zápěstí změřit.