Pro milovníky zlatých šperků jsme přichystali kategorií pozlacených náramků, žluté barvy, vybírat můžete pozlacený náramek dámský i pozlacený náramek pánský. Náramky zlatíme 14 karatovým zlatem u nás v ČR, zlato má tak krásnou barvu a od pravého zlata je k nerozeznání. Někteří upřednostňují zlacené náramky před zlatými. Pozlacený náramek můžete kombinovat s pozlaceným řetízkem. Náramky jsou z chirurgické oceli, povrchově zlacené, zachovávají si tak přirozenou odolnost.
Vyberte si svůj pozlacený náramek z chirurigcké oceli zlaté barvy ještě dnes... 

Pozlacené šperky – jak je poznat a jak probíhá zlacení

Zlacení a pozlacování se ve šperkařství používá již od starověku. Jde o nanesení vrstvy zlata na povrch jiného materiálu (nejčastěji chirurgické oceli a stříbra). Spousta lidí má pozlacené a zlacené šperky zafixované jako „pouťové“, když je ale šperk ošetřen zlatou vrstvou správně, a především kvalitně, potěší vás vkusným designem i vysokou odolností. Přečtěte si více o zlacení a pozlacování šperků.

Jak změřit velikost náramku ?

Plánujete pořízení nového náramku a nevíte, jakou velikost zvolit? Připravili jsme si pro vás rady, jak zjistit správnou velikost náramku, a to i s ohledem na jeho materiál. A zoufat nemusíte ani v případě, že náramek kupujete jako dárek. Náš praktický průvodce vám pomůže zjistit, jakou velikost náramku vybrat, i když nemůžete obdarovanému zápěstí změřit.