Pro ty z vás, kteří preferují zlatou barvu šperků, máme nabídku zlacené náušnice, žluté barvy. Vybírat můžete z dámské pozlacené náušnice, nebo pánské pozlacené náušnice. Náušnice skvěle doplní a rozzáří váš outfit. Pozlacené náušnice zlatíme v ČR 14 karatovým zlatem a následně šetříme lakem, díky kterému garntujeme dlouholetou výdrž. Jelikož máme velký výběr pozlacených náušnic z chirurgické oceli použijte filtr, díky kterému můžete vybírat mezi kruhy, visací, pecky, nebo kroužky.
Vyberte si svoje pozlacené náušnice z chirurigcké oceli zlaté barvy ještě dnes... 

Pozlacené šperky – jak je poznat a jak probíhá zlacení

Zlacení a pozlacování se ve šperkařství používá již od starověku. Jde o nanesení vrstvy zlata na povrch jiného materiálu (nejčastěji chirurgické oceli a stříbra). Spousta lidí má pozlacené a zlacené šperky zafixované jako „pouťové“, když je ale šperk ošetřen zlatou vrstvou správně, a především kvalitně, potěší vás vkusným designem i vysokou odolností. Přečtěte si více o zlacení a pozlacování šperků.

Jaký tvar náušnic zvolit? Vybírejte podle typu obličeje

Náušnice jednoznačně patří mezi nejdůležitější doplněk, proto se vyplatí zvolit takové, které budou vašemu obličeji lichotit. Ne každý tvar náušnic se však hodí pro každý typ obličeje. Jak tedy vybrat náušnice, které dokonale podtrhnou vaši krásu?