Kromě jiných nabízíme také pozlacené řetízky na krk z chirurgické oceli, žluté barvy. Na výběr pozlacený řetízek pánský, i pozlacený řetízek dámský. K jemnějšímu řetízku můžete přidat také zlacený přívěsek, pokud budete vybírat z mohutnější řetízků je vhodné jej zkombinovat s pozlaceným náramkem. Zlacené řetízky z nerezu jsou velmi odolné, nemusíte se obávat přetrhnutí, nebo poškozeni. Zlacení provádíme u nás v ČR 14 karatovým zlatem a následně šetřeno lakem, díky kterému garantujeme dlouholetou výdrž.
Vyberte si svůj pozlacený řetízek z chirurigcké oceli zlaté barvy ještě dnes... 

Pozlacené šperky – jak je poznat a jak probíhá zlacení

Zlacení a pozlacování se ve šperkařství používá již od starověku. Jde o nanesení vrstvy zlata na povrch jiného materiálu (nejčastěji chirurgické oceli a stříbra). Spousta lidí má pozlacené a zlacené šperky zafixované jako „pouťové“, když je ale šperk ošetřen zlatou vrstvou správně, a především kvalitně, potěší vás vkusným designem i vysokou odolností. Přečtěte si více o zlacení a pozlacování šperků.

Délka řetízku na krk, která je ta správná ?

Plánujete sobě nebo někomu blízkému pořídit nový řetízek či náhrdelník a nevíte, jakou velikost zvolit? Připravili jsme pro vás článek, v němž se dozvíte, jak zjistit ideální délku řetízku nebo náhrdelníku. A pokud chcete šperk pořídit jako dárek, máme pro vás nachystané i tipy, jak změřit správnou velikost tajně tak, aby vaše překvapení nic nezkazilo.