Telefon: [+123] 123 123 123
Email: support@upgates.com

Zpět

O firmě Pfleger

Firma Pfleger byla založena v roce 1996. V té době jsme se zaměřovali výhradně na výrobu kvalitních prstenů, ale postupem času se naše portfolio rozrostlo o další vzácné produkty, především náušnice, řetízky, přívěsky či náramky. Poctivé zpracování našich výrobků, zkušenosti a především odborné znalosti z nás v průběhu let udělaly jednoho z největších výrobců prstenů v Evropě.

Každý šperk nejenže projde rukama některého z našich čtrnácti odborníků, i mechanické zpracování je zcela precizní. Základ šperku tvoří slitina odlévaná při extrémně vysoké teplotě 1200 stupňů. Značná teplota pece zaručuje pevný a zároveň velmi jemný materiál těla šperku. Na závěr výrobního procesu je na něj galvanicky nanesen vzácný kov, kterým může být stříbro, zlato, či dokonce rhodium.

Rosteme každým dnem. Jen prstenů vyrobíme ročně přes 300 tisíc. Šperky z naší produkce si díky své kvalitě nacházejí místo nejen v tuzemských, ale i zahraničních obchodech. Můžete se tak s nimi setkat při svých cestách po Itálii, Rakousku, Slovensku, Polsku či Chorvatsku.

Kategorie
TOPlist